Darželyje mes pražydom gyvenimui… :)

Mūsų darželis kaip didelis vaikų gėlynas, kiekvienais metais pražysta vis naujos gėlės, kurios mus nuolat džiugina savo spalvingumu, švelnumu, įvairove. Taip ir vaikai: ateina į darželį, čia mokosi draugauti, atskleidžia savo gebėjimus, išvysto įgūdžius ir pražysta kaip asmenybės, taip pasiruošdami plačiajam pasauliui.

O laikas bėga nepastebimai… Ir nespėji pastebėti kaip mažąsias kėdutes išstumia mokyklinis suolas, o žaislus – vadovėliai.

Jeigu eisit kartais prie darželio langų, nesustokit ties vartais – aplankykite mus!

Bėga baltas takelis, pabarstytas smėliu, šičia mūsų darželis, pilnas pilnas gėlių.

Mes pažaisim ratelį, padainuosim smagiai, ir Jūs mūsų darželį prisiminsit ilgai!

Palikite atsakymą

Jūsų el. paštas nebus rodomas. Būtini laukai pažymėti *

*

Jūs galite naudoti šias HTML žymes ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>